|Cena: od 36 500 netto
|Dostupnost: 2 miesiące
|Zastavěná plocha: 17,75 m2
|Dokončený stav: stan surowy

Małe jest piękne i ma wiele zalet. Jeśli szukasz trwałego, bezpiecznego domku letniskowego dla siebie, dla swoich gości, dla swoich bliskich, to oddajemy w Twoje ręce właśnie taki domek z drewna. Malutki, nowoczesny, zaprojektowany przez Ciebie. To takie proste. Prezentujemy nasz najmniejszy z najmniejszych domków modułowych- w rozmiarze S.

Nasze gotowe domki z drewna 35 m² i mniejsze są najlepszym sposobem zagospodarowania Twojej działki. Cechuje je trwałość, bezpieczeństwo, mobilność. W ofercie Hocomo jest domek całoroczny pod klucz. Zresztą to Ty decydujesz o każdym detalu w projekcie i wykończeniu domku.

Domek S przeznaczony jest na działkę rekreacyjną. Jego główne cechy:

Korzystając z naszego konfiguratora albo wsparcia projektanta możesz zmienić w domku modułowym S rozkład pomieszczeń i okien (również zmianie podlegają wymiary). Jest opcja dachu dwuspadowego.

Domek modułowy S z drewna idealnie wpisuje się w górski, nadmorski, miejski i wiejski krajobraz. Zwłaszcza że będzie taki, jak widzi go Twoja wyobraźnia. Jeśli się wahasz, bo nie wiesz jaka jest cena domu modułowego pod klucz, to koniecznie sprawdź już teraz w naszym konfiguratorze, ile będzie kosztował Twój wymarzony domek modułowy na działkę. Cena pozytywnie Cię zaskoczy!

Specifikace

standard wykończenia surowy otwarty surowy zamknięty deweloperski
Cena: 36 500 netto 47 500 netto 60 300 netto
Konstrukcja
Budowa ścian, dachu i podłogi + ocieplenie
Stolarka okienna i drzwiowa 2-szybowa
Elewacja drewniana – świerk skandynawski
Instalacja wodno – kanalizacyjna
Instalacja elektryczna, rozdzielnia
Ściany i sufit w systemie Karton-Gips (wszystkie instalacje ukryte).
© Copyright 2023 | modulovedomy.net